Loading

BuBuu baseini – ar mīlestību šūti Latvijā tieši Jūsu mazulim!

BuBuu ir sausie bumbu baseini bērniem - katrs baseins tiek izgatavots individuāli īpaši Jūsu mazulim. Ikvienā baseinā mēs ieguldām rūpīgu darbu, lai Jūs saņemtu pašu labāko.

Mūsu zīmola baseini ir sertificēti Latsert sertifikācijas centrā, ir veiktas visas nepieciešamās pārbaudes, lai produkts būtu drošs Jūsu bērniem.

Baseini ir mūsu roku darbs, tos šujam Ventspilī, bet ar kurjera starpniecību piegādājam uz jebkuru vietu Latvijā, kā arī, ja nepieciešams, uz ārzemēm. Piegāde uz jebkuru vietu Latvijā maksā 6 EUR standarta izmēra baseiniem un 8 EUR lielā izmēra baseiniem.
Mūsu motivācija ir mūsu bērni, no kuriem smeļamies neizsīkstošo enerģiju un iedvesmu radīt, darboties un, galvenokārt, priecēt Jūs un Jūsu mazuļus!

Bumbas patīk ikvienam un tā ir ne tikai lieliska izklaide, bet arī attīstoša rotaļlieta bērniem.

Zinām, cik patīkamas emocijas vecākiem sagādā bērna prieks un smiekli, arī mūsu motivācija ir mūsu bērni, no kuriem smeļamies neizsīkstošu enerģiju un iedvesmu radīt, darboties un, galvenokārt, priecēt Jūs un Jūsu mazuļus!

Lai Jūsu mājās prieks ar BuBuu ik dienu!

Standarta baseina izmēri:

* Diametrs 90 cm
* Baseina augstums 30 cm
* Malu biezums 5 cm
* Pamatnes biezums 2 cm

Lielo baseinu izmēri:

* Diametrs 135 cm
* Baseina augstums 30 cm vai 35 cm
* Malu biezums 5 cm
* Pamatnes biezums 2 cm

Baseins sastāv no:

* Plastmasas bumbām (7 cm diametrā), kuras ir sertificētas un drošas bērniem (CE sertifikāts)
* Kokvilnas trikotāžas auduma pārvalka (noņemams un mazgājams veļasmašīnā 30 grādu temperatūrā), kuram ir OEKO TEX standart sertifikāts (auduma sastāvā nav kaitīgu vielu)
* Mīksta porolona (baseina malas un pamatne)

Baseins ir piemērots no brīža, kad bērns stabili sēž un stāv.

Baseina malas ir mīkstas un elastīgas - tās ieliecas, kad bērns ierāpjas baseinā un pēc neilga brīža atgūst tā sākotnējo stāvokli.

Mūsu draugi

Lai pasūtītu savu BuBuu, izvēlies kombināciju no esošajām vai komplektē savu